Kullanım Şartları İle İlgili Önemli Hatırlatmalar
Aşağıda, Kullanım Şartları ile ilgili, önemli hatırlatmaları bulacaksınız. Bu bölümün sadece önemli konulara dikkat çekmek için hazırlandığını ve Photoprd.com üyesi olmadan önce, aşağıda belirtilen Kullanım Şartları'nın bütününü okumanız gerektiğini unutmayınız. Kişisel bilgileriniz güvende: Photoprd.com servislerini kullanımınız esnasında bildirdiğiniz bilgiler, siz özel izin vermediğiniz ve/veya size açıkça belirtilmediği sürece, başkaları ile paylaşılmaz. Kişisel bilgilerinizin gizliliği ile ilgili olarak Gizlilik Politikası dokümanımızı okuyabilirsiniz.?Temel iletişim e-posta yolu ile olacaktır: Photoprd.com servislerini kullanımınız süresince, sizinle temel iletişim üyelik kaydınız esnasında bildirdiğiniz e-posta adresi aracılığı ile gerçekleştirilecektir.?Sipariş vermek için 18 yaşını doldurmuş olmanız gereklidir.?Kullanım Şartları'nın bütününü okumak için lütfen okumaya devam ediniz.

Photoprd.com Kullanım Şartları
Photoprd.com, üyelerinin sayısal sistemimzce çekilmiş fotoğraflarını kolayca baskı siparişi verebilmesine yönelik servisler sunar. Photoprd.com servislerini kullanacakların, üye olmadan önce, aşağıda belirtilen Kullanım Şartlarını okuyarak, kabul etmeleri gereklidir. Ayrıca, sitenin bazı bölümleri, ilgili bölümlerde belirtilecek özel kullanım şartlarına sahip olabilirler. Burada belirtilenler ile, diğer belgelerde (örneğin basılı malzemelerdeki şartlar v.b.) belirtilen şartlar arasında farklılık ve/veya tutarsızlıklar olması durumunda, burada belirtilen şartlar geçerli sayılacaktır. Kullanım Şartları zaman içerisinde değişiklik gösterebilir, ancak, en son hali her zaman burada yayınlanacaktır. ? Photoprd.com kullanıcıları, web sitesine girerek kullanımlarına devam ettikleri sürece, bu sayfada belirtilen Kullanım Şartlarını ve gerçekleşebilecek değişiklikleri kabul etmiş sayılacaklardır. Bu şartları kabul etmeniz, sizinle Photoprd.com arasında bağlayıcı bir sözleşme niteliğinde olacaktır. Siteyi ve servisleri kullanma hakkınız, yalnızca kullanım şartlarına uygun davrandığınız sürece geçerli olacaktır. Eğer kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız, üyeliğinizi sonlandırmanız ve site servislerini kullanmamanız gereklidir. Photoprd.com tarafından kullanıcılara sunulan ücretsiz veya indirimli kullanım haklarından (kampanya, promosyon, hediye...), kampanya şartlarında ayrıca belirtilmediği sürece, her üye/kişi sadece bir kere faydalanabilir. ?- Bu gibi kampanyalardan, farklı üyelikler açılarak veya benzeri yöntemlerle birden fazla faydalanmaya yönelik suiistimal girişimlerinin tespiti durumunda, Photoprd.com, ilgili kişilere ait kullanıcı hesaplarını askıya alma veya iptal etme hakkına sahiptir. Photoprd.com, bu gibi girişimlerde bulunan kişilerin, yeni üyelik taleplerini kabul etmeme hakkına saklı tutar. Photoprd.com, ayrıca bu gibi durumlarda uğradığı zararın tazmini için yasal yollara başvurabilir.

1. ÜYELİK ŞARTLARI
Photoprd.com üyeliğine kabul edilmeniz için, tam adınızı ve geçerli/çalışan bir e-posta adresini bildirmeniz gereklidir. Photoprd.com üyesi olduğunuzda, farklı servislerin kullanımı için gerekli olabilecek bilgileri doğru, eksiksiz ve güncel şekilde bildirmeniz gereklidir. Photoprd.com üyeliği esnasında maddi yükümlülük oluşturacak işlemler (baskı siparişi vermek v.b.) sadece 18 yaşını doldurmuş üyeler tarafından gerçekleştirilebilir.? Photoprd.com servisleri, sadece şahsi kullanım için sunulmaktadır.?Üyelik şartlarından biri de, servise tarafınızdan 'aktif katılım'ın gerekliliğidir. 'Aktif katılım' ile tarif edilen, kullanıcının her 365 günlük kullanım periyodunda, en azından 1 adet maddi işlem (baskı siparişi vermek gibi) gerçekleştirmesidir. Photoprd.com kendisine yapılan üyelik başvurularını hiç bir sebep göstermeden kabul etmeme hakkına sahiptir. Photoprd.com bilgisayarlarında sakladığı fotografları hiç bir sebep göstermeksizin silebilme hakkına sahiptir.

2. HAKLARIN DEVRİ VEYA SATIŞI
Servis, sadece sizin kişisel kullanımınız için sunulmaktadır, Photoprd.com üzerindeki kullanıcı haklarınızı başkalarına devir edemez, satamaz, veya, servisi başka şekilde ticari fayda sağlayacak amaçla kullanamazsınız.

3. ÜÇÜNCÜ TARAFLARCA SAĞLANAN YAZILIMLAR
Photoprd.com, üçüncü taraflarca sağlanan yazılımları, kullanıcı ve üyelerine kolaylık sağlamak amacı ile sunabilir. Bu gibi yazılımları kullandığınızda, size ayrıca bildirilmese bile, yazılımın hak sahibinin kullanım şartlarını peşinen kabul etmiş olacaksınız. Ayrıca, Photoprd.com, bu gibi yazılımlarla ilgili hiç bir kalite ve kullanım sürekliliği garantisini sunmamaktadır.

4. GİZLİLİK POLİTİKASI
Gizliliğinize saygı duyuyoruz ve bunun sağlanması için bir Gizlilik Politikası oluşturduk. Okumak için tıklayınız.

5. HASSAS BİLGİLER
Photoprd.com, ırk ve etnik kökene ait bilgiler, politik fikirler, dini ve felsefi inançlar, sağlık ve cinsel tercihe ait bilgileri kayıtlarında tutmaz ve işleme tabi tutmaz. Photoprd.com bilgisi dışında bu kapsamdaki bilgilerin sistemine yüklenmesi durumunda, ilgili içerikle ilgili bütün sorumluluk, bilginin yüklendiği hesap sahibine ait olacaktır. Photoprd.com, bu gibi eylemleri tesbit etmesi durumunda, ilgili bilgileri silme ve/veya ilgili kullanıcının hesabını kapatarak, servisleri kullanmasına engel olmaya yönelik tedbirler alma hakkını saklı tutar. Ayrıca bu bilgilerden oluşabilecek bütün sorumluluk üşteriye aittir.

6. TELİF HAKLARI
Photoprd.com da satışa sürülen ürünlerin telif ve kullanım hakkı tamamen Event Org.Tic.Ltd. şirketine aittir. Fotoğrafların yazılı onay alınmadıkça ticari kullanımı yasaktır ve Türk ve Uluslararası Fikir ve Sanat eserleri kanunlarınca korunmaktadır.

7. KULLANICININ TEMİNATI
Photoprd.com ÜYESİ OLARAK, BU SERVİSİN KULLANIMI İLE İLGİLİ OLARAK BİLİNÇLİ VEYA BİLİNÇSİZ ŞEKİLDE SEBEP OLACAGINIZ, VEYA SİZİN ÜYELİK HESABINIZIN BİR BAŞKASI TARAFINDAN KULLANILMASI NETİCESİNDE SEBEP OLACAĞINIZ, Event Org.Elk.Tic.Ltd ÇALIŞANLARI, YÖNETİCİLERİ, ORTAKLARI, İŞORTAKLARI, LİSANSÖRLERİ, TEDARİKÇİLERİ, SERVİS SAĞLAYICILARI VE ACENTALARININ HER TÜRLÜ KAYIP, TAZMİNAT, HARCAMA VE ZARARI ÖNLEMEYE ÇALIŞACAĞINIZ VE TAZMİN EDECEĞİNİZİ PEŞİN OLARAK KABUL EDERSİNİZ.

8. SINIRLI GARANTİ
(A) İçerikle İlgili Photoprd.com 'un Sorumluluğunun Olamaması: Photoprd.com SERVİSLERİNİN KULLANIMI ESNASINDA OLUŞAN İÇERİK VEYA BU İÇERİĞİN YÖNLENDİRMESİ SONUCUNDA ULAŞILACAK DİĞER İÇERİKLERLE İLGİLİ OLARAK, İÇERİK HATALARI/EKSİKLİKLERİ VE/VEYA İÇERİKTEN KAYNAKLANACAK KAYIP VE ZARARLARDAN Photoprd.com VE/VEYA İŞORTAKLARI SORUMLU TUTULAMAZ.
(B) Photoprd.com ARACILIĞIYLA SUNULAN ÜRÜN VE SERVİSLER SİZE OLDUĞU GİBİ SUNULURLAR. BUNUN ANLAMI, SERVİS VE ÜRÜN İÇERİKLERİNİN TANIMLANMASI ESNASINDA BELİRTİLMEMİŞ ÖZELLİKLERDEN DOLAYI, BU ÖZELLİKLERİN OLDUĞU VARSAYILAMAZ VE EKSİKLİKLERİNDEN DOLAYI Photoprd.com SORUMLU TUTULAMAZ. Photoprd.com, SUNULAN SERVİS VE ÜRÜN İÇERİKLERİ İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR. GERÇEKLEŞECEK SERVİS VE ÜRÜN DEĞİŞİKLİLERİNDEN DOLAYI OLUŞABİLECEK KAYIP VE ZARARLARDAN Photoprd.com SORUMLU TUTULAMAZ.
(C) Photoprd.com, AŞAĞIDAKİ KONULARDA ÜYELERİNE GARANTİ VERMEZ:?a. ÜYELERİNE SAĞLANAN SERVİSLERİN KESİNTİSİZLİĞİ, EKSİKSİZ, GÜNCEL, HATASIZ VE GÜVENLİ OLMASI?b. SERVİSLERİN, VİRÜS, KURTÇUK VE BENZERİ ZARARLI İÇERİKTEN TAMAMEN ARINDIRILMIŞ OLMASI?c. SERVİSLERİN, ÜYELERİN İHTİYAÇLARINI TAM VE İSTEDİKLERİ GİBİ KARŞILAYACAĞI
(D) Photoprd.com SERVİSLERİ ARACILIĞI İLE KULLANACAĞINIZ VE/VEYA BİLGİSAYARINIZA İNDİRECEĞİNİZ İÇERİK VE/VEYA KODUN ZARARLI SONUÇLARI İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ RİSK SİZE AİTTİR.

9. SINIRLI SORUMLULUK
Photoprd.com, YASALARIN İZİN VERDİĞİ ÇERÇEVEDE, SERVİSİN KULLANIMINDAN, KULLANILAMAMASINDAN, HESABINIZIN BAŞKALARI TARAFINDAN KULLANILMASINDAN KAYNAKLANABİLECEK DİREKT, DOLAYLI, BİLİNÇLİ, BİLİNÇSİZ ZARAR VE BAĞLAYICILIKLARDAN (VERİ VE GELİR KAYBI DAHİL OLMAK ÜZERE) SORUMLU TUTULAMAZ.

10. ÜYELİĞİN SONLANMASI
Photoprd.com, tamamen kendi iradesi ile ve bir sorumluluk oluşturmayacak şekilde, önceden haber ve sebep bildirmeden üyeliğinizi veya servis kullanımınızı sonlandırma, ve size ait her türlü içeriği sisteminden silme hakkına sahiptir. Aşağıdaki durumlar, üyeliğinizin otomatik olarak sonlanmasına sebep olacaklardır:?1. Photoprd.com Kullanım Şartlarına veya servis kullanımı esnasında bildirilen diğer şartlara uygun olmayan eylemlerin tesbiti?2. Photoprd.com, ortakları, çalışanları, üyeleri veya iş ortaklarına zarar vermeye yönelik eylemlerin tesbiti?. Photoprd.com, üyeliğinizin sonlandırılması durumunda, size veya diğer üçüncü kişilere karşı bir sorumluluk altına girmeyecektir.

11. ANLAŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ
Bu Kullanım Şartları ve Photoprd.com servislerinin kullanımı ile ilgili ortaya çıkabilecek her türlü anlaşmazlığın çözümü için, İstanbul mahkemeleri yetkili olacaktır.

12. KULLANIM ŞARTLARI İLE İLGİLİ DEĞİŞİKLİKLER
Photoprd.com, burada belirtilen kullanım şartlarını, dilediği zaman, dilediği sebeple ve önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Kullanım Şartları'nın güncel haline www.photoprd.com adresindeki web sitemizden ulaşabilirsiniz. Yapılan değişiklikler, sizi bağlayacaktır ve Photoprd.com servislerini kullanmaya devam ettiğiniz sürece, kullanım şartları ile ilgili gerçekleşen değişiklikleri kabul etmiş sayılacaksınız.

13. KULLANIM ŞARTLARININ BAĞLAYICILIĞI
Burada belirtilen kullanım şartları, sizinle Photoprd.com arasında geçerli bir sözleşme niteliğindedir. Burada belirtilen kullanım şartları ile, diğer ortamlardaki (basılı malzemeler, broşür, kullanım kılavuzu v.b.) şartlar arasında tutarsızlık olması durumunda, burada belirtilmiş olan şartlar geçerli olacaktır. Ayrıca, Photoprd.com servisleri dahilinde kullabileceğiniz diğer yazılım ve her türlü üçüncü tarafa ait araçla ilgili olarak, ilgili yazılım ve/veya tarafın kullanım şartlarına tabi olmanız gerekebilecektir.? Photoprd.com tarafından burada belirtilen bazı şartların yerine getirilmemesi ve/veya oluşan bazı hakların kullanılmaması, bu kullanım şartı ile ilgili bir değişiklik olduğu şeklinde yorumlanamaz.

14. İHLALLERİN BİLDİRİMİ
Burada belirtilen kullanım şartlarının ihlal edildiğine şahit olmanız durumunda, info@photoprd.com adresine bildirimde bulunabilirsiniz.

İADE ve İPTAL ŞARTLARI
Genel iade şartları aşağıdaki gibidir
Ürünlerimiz Kişiye özel hazırlandığı için firmamızın hatalı olması halleri dışında iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura/satış fişi (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. ?İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise kargo ücreti ve tahsilat komisyonu firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda Anlaşmalı Kargo firmamız ile alıcı ödemeli olarak gönderim yapmanız gerekmektedir. Aksi halde kargo ücreti ve varsa banka tahsilat komisyonu size aittir. ?Photoprd.com ürünlerinde baskı tutarlılığının sağlanması için gerekli önlemleri almaktadır. Bununla beraber, baskılı ürünlerde, üretim ve baskı tekniklerinden ve kullanılan malzemelerdeki küçük değişimlerden kaynaklanan küçük farklılıklar olabilmektedir. Ürünün kullanım fonksiyonunu etkilemeyen bu gibi farklılıklar durumlar üretim sürecinin doğasından kaynaklanmaktadır ve üretim hatası/kusurlu ürün sayılmazlar (örneğin basılan ürünler arasında renk tonları açısından küçük farklılıklar olması, farklı partilerde üretilen ürünlerin malzemeleri arasındaki küçük farklılıklar, ciltlemeyle ilgili küçük farklılıklar v.b.). ? Photoprd.com sipariş verilen kişiye özel hazırlanan ürünlerin kullanıcı tarafından hatalı şekilde hazırlanması ve/veya sipariş verilmesinden kaynaklanan kayıplardan Photoprd.com sorumlu tutulamaz, bu gibi ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir (örneğin yanlış format, boy, beden, renk seçilmesi v.b.). ?İade etmek istediğiniz ürünü sipariş tarihinden itibaren 7 gün içerisinde geri göndermeniz durumunda iade işleminiz başlatılacaktır. 7 günü geçen iadelerde talebi kabul etmeme hakkı saklıdır. ?Ürünleri, kargo personelinin yanında teslim alınız; tarafınıza gönderilen ürünler; sağlam ise; teslim alınız. Aksi halde ürünüz, kırık, çizik vb. hasarlı durumda olduğunda; kargo personeline, tutanak tutturarak, ürünü; tutanakla birlikte tarafımıza gönderiniz. Kargo tutanağı olmadan, ürün teslim edildikten sonra, üründe kırık, çizik vb. hasarlı ürün teslim aldığını bildiren müşterilerimizin iadeleri kabul edilmeyecektir.

İade İşlemleri
Bize ulaşan ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 5 ile 7 iş günü arasında değişmektedir.

İptal İşlemleri
Siparişinizi (eğer imalatına başlanmadı ise) onaylanmasından, kargoya teslimatına kadar olan süre zarfında info@photoprd.com adresine e-posta atarak veya 0(212) 348 1098 numaralı telefondan bize ulaşarak ücretsiz olarak iptal ettirebilirsiniz.

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE !
İptal edilen siparişlerinizde; eğer kredi kartı iadesi gerçekleştirilecek ise; kredi kartı işlemleri bankalar birliğinin almış olduğu kararlar ve yasal prosedür gereği 2 ila 7 iş günü içersinde kart hamilinin kredi kartına iade edilmektedir. Bu süreç bankaların tüm üye işyerleri ve bireysel müşterilerine uygulamakta olduğu standart süreç olup iade işlemleri aynı gün içersinde kredikartına geri yansıtılmamaktadır. Bize ulaşan iade talepleri 48 saat içersinde gerçekleştirilmekte olup, iade sürecinin geri kalan kısmı ise banka tarafından devam etmekte ve sonuçlandırılmaktadır. İşleyiş ve iade süreci hakkında ayrıntılı bilgiyi tüm detayları ile birlikte bankaların müşteri hizmetleri servislerinden öğrenebilirsiniz. ?

replica watches uk
rolex replica
iwc replica uk
replica watch
replica watches
replica cartier