İADE ve İPTAL ŞARTLARI

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir
Ürünlerimiz Kişiye özel hazırlandığı için firmamızın hatalı olması halleri dışında iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura/satış fişi (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. ?İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise kargo ücreti ve tahsilat komisyonu firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda Anlaşmalı Kargo firmamız ile alıcı ödemeli olarak gönderim yapmanız gerekmektedir. Aksi halde kargo ücreti ve varsa banka tahsilat komisyonu size aittir. ?Photoprd.com ürünlerinde baskı tutarlılığının sağlanması için gerekli önlemleri almaktadır. Bununla beraber, baskılı ürünlerde, üretim ve baskı tekniklerinden ve kullanılan malzemelerdeki küçük değişimlerden kaynaklanan küçük farklılıklar olabilmektedir. Ürünün kullanım fonksiyonunu etkilemeyen bu gibi farklılıklar durumlar üretim sürecinin doğasından kaynaklanmaktadır ve üretim hatası/kusurlu ürün sayılmazlar (örneğin basılan ürünler arasında renk tonları açısından küçük farklılıklar olması, farklı partilerde üretilen ürünlerin malzemeleri arasındaki küçük farklılıklar, ciltlemeyle ilgili küçük farklılıklar v.b.). ? Photoprd.com sipariş verilen kişiye özel hazırlanan ürünlerin kullanıcı tarafından hatalı şekilde hazırlanması ve/veya sipariş verilmesinden kaynaklanan kayıplardan Photoprd.com sorumlu tutulamaz, bu gibi ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir (örneğin yanlış format, boy, beden, renk seçilmesi v.b.). ?İade etmek istediğiniz ürünü sipariş tarihinden itibaren 7 gün içerisinde geri göndermeniz durumunda iade işleminiz başlatılacaktır. 7 günü geçen iadelerde talebi kabul etmeme hakkı saklıdır. ?Ürünleri, kargo personelinin yanında teslim alınız; tarafınıza gönderilen ürünler; sağlam ise; teslim alınız. Aksi halde ürünüz, kırık, çizik vb. hasarlı durumda olduğunda; kargo personeline, tutanak tutturarak, ürünü; tutanakla birlikte tarafımıza gönderiniz. Kargo tutanağı olmadan, ürün teslim edildikten sonra, üründe kırık, çizik vb. hasarlı ürün teslim aldığını bildiren müşterilerimizin iadeleri kabul edilmeyecektir.

İade İşlemleri
Bize ulaşan ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 5 ile 7 iş günü arasında değişmektedir.

İptal İşlemleri
Siparişinizi (eğer imalatına başlanmadı ise) onaylanmasından, kargoya teslimatına kadar olan süre zarfında info@photoprd.com adresine e-posta atarak veya 0(212) 348 1098 numaralı telefondan bize ulaşarak ücretsiz olarak iptal ettirebilirsiniz.

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE !
İptal edilen siparişlerinizde; eğer kredi kartı iadesi gerçekleştirilecek ise; kredi kartı işlemleri bankalar birliğinin almış olduğu kararlar ve yasal prosedür gereği 2 ila 7 iş günü içersinde kart hamilinin kredi kartına iade edilmektedir. Bu süreç bankaların tüm üye işyerleri ve bireysel müşterilerine uygulamakta olduğu standart süreç olup iade işlemleri aynı gün içersinde kredikartına geri yansıtılmamaktadır. Bize ulaşan iade talepleri 48 saat içersinde gerçekleştirilmekte olup, iade sürecinin geri kalan kısmı ise banka tarafından devam etmekte ve sonuçlandırılmaktadır. İşleyiş ve iade süreci hakkında ayrıntılı bilgiyi tüm detayları ile birlikte bankaların müşteri hizmetleri servislerinden öğrenebilirsiniz. ?

replica watches uk
rolex replica
iwc replica uk
replica watch
replica watches
replica cartier