Yardım


Fotoğrafınıza Nasıl Ulaşacaksınız?

KidzMondo şehrine ziyarete başlarken her çocuğa fotoğraf kartı verilir. Çocuklar her fotoğraf çekimi öncesinde bu kartı fotoğrafçıya verir, küçük bir işlem sonrası kart çocuğa iade edilir. Park içindeki tüm fotoğraf çekimlerinde aynı işlem uygulanır. Parktan ayrılmadan önce Fotoğrafçı Dükkanı'nı ziyaret edenler bu kart sayesinde fotoğraflarına hızlı olarak ulaşıp beğendiklerini baskı halinde satın alabilir.

Eğer fotoğraflar park içinde alınmaz ise, arzu edenler www.photoprd.com adresli web sitesi üzerinden fotoğraflarına ulaşıp online satın alma yapabilir. Unutulan, akılda kalan ya da aynı fotoğrafın ikincisini almak isteyenler ellerinde bulunan fotoğraf kartının üzerindeki kodu kullanarak çekilen tüm fotoğraflarına internet ortamında ulaşabilir.

Bunun için yapılması gerekenler çok basit. Öncelikle bilgi güvenliği için siteye ilk girildiğinde kayıt yaptırılır. Kayıttan sonra bilgisayar ekranında belirecek boş kutulara fotoğraf kartının arka yüzündeki 16 haneli şifre girilir. Bu şifre sadece kart sahibine aittir ve başkası tarafından kesinlikle görüntülenemez.

Şifreyi girdikten sonra park içinde çekilen tüm fotoğraflar ekranda belirir. İstediğiniz fotoğrafları seçtikten sonra 'alışverişi sonlandır' butonuna basılır, ödeyeceğiniz bedel üzerine kargo ücreti de eklendikten sonra toplam tutar bilgilerini gireceğiniz kredi kartınızdan POS sistemi ile çekilir.

Photo Production'ın ödeme sistemi, bütün online ticaret sitelerinde kullanılan en son teknoloji yazılımlar ile korunmaktadır.

Kurallar

Photoprd.com kuralları, tüm Photoprd.com kullanıcılarının güvenli ve eğlenceli bir ortamda alışveriş yapabilmeleri için vardır. Bir alıcı olarak KULLANIM ŞARTLARINI inceleyip kuralları bilmeniz ve işlemlerinizi bu kurallara uygun olarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Bir ürün satın almadan önce Photoprd.com kural ve süreçlerini öğrenmeniz, farkında olmadan kural ihlali yapmanızı önleyecektir. Bir Photoprd.com kullanıcısı olarak, site kurallarını sürekli takip etmek durumunda olduğunuzu unutmayın.

Photoprd.com kuralları; kullanıcıların karşılaşabilecekleri sorunları en aza indirmek, fırsat eşitliğini sağlamak, alışverişinizi eğlenceli kılmak için vardır. Bu kuralların ihlali listeleme ve satın alma haklarınızın kısıtlanmasına ve üyeliğinizin askıya alınmasına neden olabilir.

Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Mesafeli Satış Sözleşmesi | İade ve İptal